YouTube Dislike Hilesi – YouTube Beğenmeme Hilesi Nasıl Yapılır?

Hepimizin yıllardan  beri kullandığı video platformu YouTube, bizlere zaman zaman kanal bile açtırmıştır. YouTube kanallarına attığımız videolara veya farklı videolara zaman zaman da dislike, yani beğenmeme sayısı atmak istiyoruz. Bazı nedenlerden dolayı videolara dislike atmak şimdi çok daha kolay. Bu yazımızda, herhangi bir videoya dislike’ın nasıl atılacağını anlatacağız.

Ytsub.in Nasıl Kullanılır?

YouTube alt platformundan birisi olan Ytsub.in platformu, videolara çeşitli işlemler yapabilmemize olanak sağlıyor. Tabii ki bu durumda, Ytsub üzerinden dislike işlemi de yapabiliriz. Lakin dislike işlemi yaparken, 24 saat içerisinde 20 dislike sayısını aşmamanız gerektiğini de hatırlatalım. Ytsub.in altyapısından dislike işlemini gerçekleştirmek için öncelikle bir adet hesap feda etmeniz gerekecek. Bu hesap, feda olacağı için ytsub.in platformuna gereksiz bir hesabımızla kayıt olacağız.

Sign in with your Google account, then enter yazısına tıkladığınızda, altyapı sitesi sizlere tek kullanımlık bir şifre verecektir. Youtube.com/activate alanına girdiğinizde de bu şifreyi girmeniz gerekecek.

Doğrulama kodunuzu girdikten sonra, karşınıza Gmail hesabınız çıkacaktır. Bu hesabınıza onay verdikten sonra, site artık sizin kanalınızı kontrol etmeye başlayacaktır.

Başarılı! Cihaz Bağlandı! Yazısını gördükten sonra, işleminiz tamamlanmış demektir. Bu süreçten sonra sitenin ana sayfasına dönmelisiniz.

Karşınıza çıkan panelden Auto Like yazısına tıklayın ve açılan penceredeki kısma işlem yapacağınız video linkini yapıştırın. Daha sonra seçenekler kısmından Dislike olanı seçin ve gönderimi başlatın.

 

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir