Yeni Tasarım, Yeni Renk: Galaxy Note 8!

Bu yılın neredeyse yarısı bitti. Bu zaman diliminde yeni ve oldukça fazla akıllı telefon üretildi. Çinli markalar piyasaya hakim olurken Samsung sesini duyurdu her zaman ki gibi. SamsungGalaxy S8, Galaxy S8 +, LG G6, Xperia XZ Premium ve HTC U11 gibi yüksek özelliklere sahip amiral gemisi akıllı telefonlar resmen ilan edildi ve bu telefonların satışa sunulması bekleniyor. Apple iPhone 7s, iPhone 8, Google Pixel 2, LG V30 gibi yeni amiral gemilerinin ve yüksek özellikli telefonların yanına bu yıl Galaxy Note 8’i de görmeyi bekliyoruz.Tahmini olarak piyasaya sürülmesi önümüzdeki aylarda yılsonuna doğru olması bekleniyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi olan tablet modeli ile ilgili sızdırılan bilgiler artıyor. Donanım özellikleri, tasarım özellikleri gibi çok şey duyduk. Bununla birlikte, telefonun nasıl olacağını gösteren prototip ve konsept tasarımlar hatta kılıflar bile geliyor.

Çift Kamera Uyumu

Sızdırılan en yeni bilgiye baktığımızda Benjamin Geskin tarafından yayınlandı ve bu yayınlanan sızıntı bilgiye göre Note 8’in arka tarafında çift kamera yer alacak. Note 8, Galaxy S8 ve S8+’a çok benziyor tabi bunu sızdırılan görsellere bakarak söylüyoruz. Note serisinin olmazsa olmazı S Pen’de olacak. Söylentilere baktığımızda iki farklı durum söz konusu, birincisi parmak izi okuyucunun arka tarafta olması bir diğer söylentinin ise parmak izi okuyucunun ön tarafta ekranın altında yer alması.

Benjamin Geskin her ikisini de gösteren konsept tasarımlarını yayınlamıştı.

 

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir