Yeni Honor 6A Fiyatı Ve Özellikleriyle Bomba Gibi Geliyor

Telefon şirketlerinin son zamanlarda fiyat/performans ürünleri konusunda yarıştıklarını çok açık bir şekilde görüyoruz. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu da fiyat/performans ürünü kullanıyorlar. Ülkemizde telefon fiyatlarının yüksek olması sebebiyle birçok Çin şirketi ülkemize uygun fiyatlı yüksek özellikli ürünlerini satmaya başladı. Neredeyse ülkemizde telefon piyasasını Çinli şirketler alacak.

İşte karşımızda yeni fiyat/performans telefonu Honor 6A. Çok düşük fiyatlı olan Honor 6A, 25 Haziranda Çin’de ön siparişe başlıyor.

Honor 6A Özellikleri:

Ekran: 720P çözünürlüklü 5.0 inç ekran

İşlemci:1.2 GHz 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 430 işlemci

1.Versiyon: 2GB RAM 16GB Hafıza

2.Versiyon: 3GB RAM 32GB Hafıza

Kamera: 13 MP arka ve 5MP ön kamera

Batarya: 3020 mAh

Ekstra Özellikler: Parmak izi okuyucu / Çift SIM Kart

Honor6A Fiyat

2GB RAM’li versiyonun fiyatı 115 dolarken, 3GB RAM’li ikinci versiyonun fiyatı ise 145 dolar olarak açıklandı. Şu an için cihazın ülkemize geliş durumu netleşmemekle birlikte, eğer gelirse vergi uygulamaları hariç fiyatların 450-550 TL arasında olacağını söylemek mümkün. Bu fiyatlarda cihazların sayısının artması gerekiyor ve ülkemizdeki tüketicilerin, orta sınıftaki performans canavarlarına ucuza ulaşmaya gerçekten ihtiyaçları var.

Honor 6A için ön siparişler 25 Mayıs Perşembe günü Çin’de başlıyor, 1 Haziran tarihinde ise resmi satışlar başlıyor. Çin dışında satılacak bölgelerin açıklanmasını heyecanla bekliyoruz. İlerleyen zamanlarda fiyat performans ürününü ülkemiz üzerinden de satışlarda görebiliriz. Şirketin açıklaması da hemen hemen her ülkede merakla bekleniyor.

 

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir