Xiaomi Yeni Mi Note 3 Geliyor!

Çin malı telefon üreticisi olan Xiaomi yeni telefon çıkartma yolunda tam gaz ilerliyor. Daha geçtiğimiz haftalarda yeni çıkarttığı Mi Note 2 modelinin ardından hemen Mi Note 3’ü çıkartması beklenenden çok daha hızlı oldu.

Birçok büyük markaların uzun zamanda bir model çıkartırken Xiaomi 1 hafta arayla Note serisinin 3. Telefonunu çıkarttı. Eğer bu sızdırılan bilgiler doğru ise tam anlamıyla yeni bir amiral gemisi olarak çıkacak Mi Note 3’ün görüntülerine bakıyoruz.

Telefonun görsellerinden sonra teknik özelliklerine gelelim hemen, oldukça yüksek özelliklere sahip telefon, Snapdragon 835 işlemcisini kullanıyor. 256 GB devasa depolama alanı ve 8 GB RAM ile fazlasıyla performans canavarı olacak. 4.070mAh bataryası ise sizleri fazlasıyla memnun edecektir.

Tabi ki belirtmeden geçmeyelim, bu özellikler tamamen sızdırılan ve beklenen bilgilerdir. Ama Xiaomi Mi Note 2’nin özelliklerine baktığımızda yukarıda yazdığımız özelliklerin gelmesi son derece muhtemel görünüyor.

Cihazın yayınlanan render görseline baktığımızda, 5.7 inç bir ekran ile gelirken ön tarafında fiziksel home tuşu bulunuyor. Telefonun arka tarafında olmazsa olmaz çift kamerası bulunuyor. Söylentilere göre bu kameralar 12 MP çözünürlükte olacakmış. Telefonun tasarım olarak Xiaomi Mi 6’ya oldukça benzediğini söyleyebiliriz.

Telefonun ne zaman tanıtılacağı veya ne zaman çıkacağı hakkında resmi bir açıklama bulunmaksızın, diğer telefonları gibi oldukça uygun bir fiyata satılacağı düşünülüyor. Önümüzdeki günlerde aklımızdaki fiyatlar aynı mı olacak, yoksa birbirinden farklı yollar mı izleyecek hep beraber göreceğiz.

 

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir