Watsons İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin devi olarak bilinen Watsons, her zamanki gibi gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Kozmetik ve kişisel bakım alanlarında öncü bir firma olan Watsons, yeni ürünleriyle ve indirimleriyle de insanlarımızı kendine çekmeyi başarıyor. Bu yoğunluktan dolayı yeni iş arkadaşları arayan firma, bakalım personellerine hangi şartları sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

Watsons Çalışma Şartları

Watsons firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde vereceğiniz çay ve yemek molaları bu sürece dahil olmayacağı için firmada günlük 9 saat zaman geçirirsiniz. Ayrıca haftada bir gün izin hakkınızın olabileceği, yıllık sürenizi doldurduğunuzda yıllık izninizi kullanabiliyorsunuz.

Haftada bir gün verilen izinler genellikle hafta içi kullandırılır. Çünkü Watsons firmasının tüm şubeleri hafta sonu aşırı yoğun zamanlar geçirmektedir. Ayrıca firmada sabahçı ve öğlenci olmak üzere iki farklı vardiya bulunuyor. Bir grup çalışan sabah işe gelirken, bir grup çalışan da öğlen işe geliyor.

Watsons Maaşları

Watsons firmasında maaşlar genellikle personellerin tecrübelerine göre değişiyor. Firmada her personel farklı maaşlar alabilse de, yeni işe başlayan personeller koşulsuz şartsız asgari ücretten %30 oranında daha fazla maaş almaktadır. Ayrıca aylık 350 TL yemek ücreti alabileceğiniz gibi, firma şubesinin belirlenen satış cirosu aşılırsa prim ödülü de alabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir