Vakıfbank Saat Kaçta Açılıyor? – 2018 Açılış Saati

Bankacılık işlemleri, hayatımızın her alanında olduğu için işlem yapacağımız bankaların açılış ve kapanış saatleri de bizler için büyük önem taşıyor diyebiliriz. Akıllı telefonlarımızdan da yönetebildiğimiz banka hesaplarımıza, çoğu zaman farklı işlemler de yapmamız gerekebiliyor. Bu işlemler için de ne telefon bankacılığı, ne de internet bankacılığı bizlere yeterli olamayabiliyor. Bu nedenle de bankamızın şubelerinin saat kaçta açıldığını ve saat kaçta kapandığını bilmek istiyoruz. Özellikle bu yazımızda da Vakıfbank’ı ele aldık ve saatleri öğrendik. Peki bakalım Vakıfbank saat kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor?

Vakıfbank Saat Kaçta Açılıyor?

Vakıfbank, yıllardan beridir ülkemizde hizmet vermektedir. Özellikle çiftçileri düşündüğünü belirten ve çiftçiler için kampanyalar üretmeye devam eden banka, gözde bir banka olmayı başarmıştır. Vakıfbank’ın tüm şubeleri, Türkiye genelinde sabah saat 09:30’da açılmaktadır ve müşterilerin işlemlerini almaya başlamaktadır.

Bunun yanı sıra saat 12:30’a kadar çalışan banka personelleri, 1 saatlik yemek ve çay molası verir ve saat 13:30 denilince tekrardan işlemleri almaya devam ederler. İşlemleri sorunsuz bir şekilde almaya devam eden banka personelleri, akşam 17:30 civarında artık işlemleri almayı bırakır ve bankanın tüm şubeleri kapanır.

Vakıfbank’ta olduğu gibi diğer bankalarda da durum değişmemektedir. Saatlerde ufak oynamalar olsa da, genellikle açılış ve kapanış saatleri aynıdır.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir