Turkcell İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Uzun yıllardan beri ülkemize çeşitli kollarla yayılan ve yeni telefon firmalarıyla da işbirliği altına girerek günden güne devleşen Turkcell, şuan Türkiye’deki en kaliteli operatörlerden birisi olarak gösterilmektedir. Hızlı bir gelişme gösteren ve şu sıralar çekiş gücü alanında çalışmalarını ortaya koymaya çalışan Turkcell, Turkcell İletişim Merkezleri’ne yani TİM’lere yeni personeller arıyor. Peki bakalım TİM’lerde çalışacak olan personeller hangi şartlarda çalışacak ve ne kadar maaş alacak?

Turkcell Çalışma Şartları

Turkcell İletişim Merkezleri bünyesindeki personellerin günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir. Belirlenen sürecin yarım saati yemek ve çay molalarına ayrılırken, personeller 7.5 saat aktif olarak çalışmak durumundadır. Değişen vardiyalı sistemle çalışacağınız gibi, bir hafta sabah bir hafta da öğlen işbaşı yapmak durumunda kalabiliyorsunuz.

Ayrıca firmada çalışırken haftada bir gün mutlaka izin hakkınız oluyor ve yılınızı doldurmanız durumunda 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı alabiliyorsunuz. Son olarak firmada fazla çalıştığınızda mesai ödemesi alabileceğinizi ve hedef cirolar aşıldığı taktirde güzel primler alabileceğinizi belirtelim.

Turkcell Maaşları

Turkcell bünyesinde çalışan 5 farklı personel alanı bulunuyor. Bu rütbeler de elbette ki kendi durumlarına göre maaş alabiliyor. Peki hangi rütbe ne kadar maaş alıyor?

Satış Danışmanları: 1.450 – 1.650 TL arasında maaş alır.

Kasa Sorumluları: 1.450 – 1.650 TL arasında maaş alır.

Pazarlama Stajyerleri: 1.450 TL maaş alır.

Kurumsal Satış Temsilcileri: 1.500 – 1.800 TL arasında maaş alır.

Aktivasyon Elemanları: 1.650 – 1.850 TL arasında maaş alır.

 

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir