Tepe Güvenlik İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

İlk olarak Ankara merkezli kurulan ve kısa zamanda tüm şehirlerin güvenlik önlemlerini almayı başararak geniş çaplı bir çalışma kaynağı oluşturan Tepe Güvenlik, şu sıralar her şehirde görebileceğimiz en büyük güvenlik şirketlerinden birisidir. Personel kitlesine ve müşteri memnuniyetine de bir hayli özen gösteren Tepe Güvenlik firmasının, en çok da çalışma şartları ve maaşları merak ediliyor. Peki bakalım Tepe Güvenlik firmasının çalışma şartları ve maaşları ne durumda?

Tepe Güvenlik Çalışma Şartları

Tepe Güvenlik firmasının bünyesinde, personellere iki şekilde çalışma seçeneği sunmuştur. Personeller isterlerse 12 saat çalışarak 36 saat dinlenebilir, isterlerse de 24 saat çalışıp 48 saat dinlenebilirler. İkinci seçenekte de rutin olarak işbaşı yapan personeller, günlük 7.5 saat çalışarak bütün bir haftayı bu şekilde geçirebilirler.

Ayrıca personellere haftada bir gün izin hakkı tanınırken, yıllık süresini dolduran personellere de yıllık izin hakkı tanınmaktadır.

Tepe Güvenlik Maaşları

Tepe Güvenlik firmasında çalışılan süreye göre ücretlerde de bir hayli artış meydana gelmektedir. Lakin işe yeni başlayan personeller, yeni olmalarına rağmen asgari ücretten %50 daha fazla güzel bir ücret alabilirler.

Personellere hem güzel maaş veren, hem SSK ödemeleri yatıran hem de yemek masraflarını karşılayan Tepe Güvenlik firması, diğer firmalara göre personel konusunda biraz daha tutucudur. Buna nazaran firmada Maaş+SKK+Yemek ücreti gibi imkanlara sahip olmuş oluyorsunuz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir