Teknosa İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Ülkemizin hemen hemen her şehrinde en az bir şubesini açan ve teknoloji alanında tek başına her şeyi sırtlayan Teknosa, büyük alışveriş merkezlerimizde de bulunuyor. Ürün kategorisinin geniş olmasıyla beraber sorunsuz bir hizmet veren firma, ilk tercih sebebi olabiliyor. Aynı zamanda yeni şubelerini açmak isteyen firma, haliyle yeni personel kadrosuna ihtiyaç duyacaktır. Peki bakalım Teknosa firmasında çalışacak olan personeller hangi şartlarla çalışacak ve ne kadar maaş alacak?

Teknosa Çalışma Şartları

Teknosa firmasında günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca belirlenen bu sürecin içerisine çay ve yemek molaları dahil olduğu gibi, personeller haftada bir gün de izin hakkı tanınır. Eğer firmada 1 yılı geçkin bir çalışma süreniz varsa, 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı kullanabilirsiniz.

Firma, yoğun günler geçirdiği için zaman zaman fazla çalışmanız söz konusu olabiliyor. Bu fazla süreçler için mesai ödemesi değil, denkleştirme alabilirsiniz. Ayrıca sabahçı ve akşamcı olarak değişen iki vardiyada çalışacağınızı, resmi tatil günlerinde çalışırsanız ek mesai ödemesi alabileceğiniz unutmamalısınız.

Teknosa Maaşları

Teknosa firmasında çalışan personellerin maaşları asgari ücretten %10 oranında daha yüksektir. Ayrıca personellere özel olarak tahsis edilen kartlara, her ay 400 TL civarında yemek ücreti verilir. Eğer çalıştığınız şubenin aylık satış cirosu güzel olursa, firma tarafından tüm personeller primle ödüllendirilir.

 

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir