Şekerbank Saat Kaçta Açılıyor? – Açılış Saati 2018

Bankalar, günlük hem telefonumuzdan hem de normal yaşantımızda kullandığımız finansal kaynaklarımızdır. Kısa zamanda teknolojinin gelişmesiyle beraber, telefonlarımıza kadar giren  banka hesaplarımız, maalesef ki teknolojiyi yakından takip edemeyen insanlarımız tarafından kullanılamıyor. Hatta bizler için hizmete sunulan bankamatikler bile, bazı insanlarımız tarafından anlaşılamayabiliyor. Bu nedenle de işlem yapacağımız bankanın çalışma saatleri bizler için önemli bir konuma ulaşıyor. Özellikle de Şekerbank’ın açılış ve kapanış saatleri merak konusu olmuş durumda.

Peki bakalım Şekerbank kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor?

Şekerbank Kaçta Açılıyor?

Merkez Bankası adı altında çalışan tüm bankalar, neredeyse aynı saatte açılır ve aynı saatte işleme başlarlar. Tabii ki bankaların kapanış saatleri de, bu şekilde birbiriyle uyumlu konumdadır. Hepimizin işlem yaptığı Şekerbank, sabah saat 09:30’da açılır ve müşterilerin işlemlerini yerine getirmeye başlar. 4 saatlik bir çalışma sonrasında saatler 12:30’u gösterdiğinde banka çalışanları, 1 saatlik öğlen tatiline girerler.

1 saatlik molanın hemen ardından 13:30’da yeniden işleme başlayan banka personelleri, akşam 17:30’a kadar işlemleri almaya başlar. Saatler 17:30’u gösterdiğinde tüm banka yetkilileri son kontrollerini yapar ve son işlemlerini de aldıktan sonra tamamen paydos ederler.

Şekerbank’ta herhangi bir işlem yapacaksanız, bu saatleri dikkate alarak gönül rahatlığıyla bankaya gidebilir işlemlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir