Sarelle Mörş Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Geçtiğimiz zamanlarda bazı firmaların Mörş çalışanlarının çalışma şartlarını ve maaşlarını incelemiştik. Şimdilerde de Mörş olarak işe girmek isteyen personel adayları, Sarelle firmasının şartlarını ve maaşlarını merak ediyor. Firma büyük olduğu için bir hayli merak uyandırması doğal diyoruz, firmanın çalışma şartlarını ve maaşlarını sizler için inceliyoruz. Bakalım Sarelle firması, Mörş personellerine hangi şartları sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

Sarelle Mörş Çalışma Şartları

Sarelle firmasında çalışmaya başladığınız zaman, günde 8 saat çalışırsınız. Gün içerisinde vereceğiniz molalar da bu sürecin içerisine dahildir. Firma, personellerine haftada bir gün izin vermekle beraber asla fazla çalıştırmıyor. Yani firmada hem fazla çalışıp da hem mesai ücretinden mahrum kalmıyorsunuz.

Sarelle firmasında 1 yıllık çalışma sürenizi doldurduktan sonra, yıllık izin isteyebilirsiniz. Firmanın kolay yönlerinden birini söyleyecek olursak, az maldan sorumlu oluyorsunuz diyebiliriz. Çünkü diğer Ajans Mörş personelleri, birden fazla markanın ürünlerinden sorumlu olurken, siz sadece Sarelle firmasından sorumlu oluyorsunuz.

Sarelle Mörş Maaşları

Sarelle firmasının Mörş maaşlarına bakacak olursak, personellerin asgari ücretten %10 daha fazla maaş aldığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda personellerine yol ve yemek ücretini de veren Sarelle, yüksek bir prim usulüyle çalışıyor. Eğer aylık olarak belirlenen sipariş kotasını tek başınıza aşarsanız, maaşınızın yarısı kadar prim alabilirsiniz. Kısacası firmada Maaş+Prim+Yol+Yemek seçeneklerinden faydalanacağınızı söyleyebiliriz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir