Samsung Ailesine Yeni Folder Katılıyor

Her yeni gün, yeni bir sızıntı haberi medyaya yayılıyor. Doğal olarak kullanıcılar, iddiaların çoğunun gerçeğe dönüşmesiyle, yeni iddiaları daha çok takip ediyorlar. Son zamanlarda yeni iddiaların hedef olduğu marka da Samsung olmaya başladı. İddialara göre Samsung, yeni bir cihaz üretti ve TENAA onayı bile aldı. Peki TENAA onayında görülen cihaz, hangi özellikleri barındıracak?

Yeni Folder Üyesi Geliyor

İddialara göre Samsung’a yeni bir folder üyesi katılacak. TENAA tarafından onay alan cihaz, büyük ihtimalle 5 inç ekran boyutuyla gelecek. Aynı zamanda cihaz, işlemci gücünü de orta segmente hitap eden bir işlemciden sağlayacak. Cihazın kamera özelliklerinin de, orta seviyeden biraz daha iyi olacağını söyleyebiliriz. Tabii ki bu özellikler daha henüz kesinlik kazanmadı.

Yeni Üye; Galaxy Folder 3

Yeni üretilecek cihaz, büyük ihtimalle Folder ailesine katılacak ve 3.serinin ismini alacak. Galaxy Folder 2 modelinin de, sadece uzak doğu ülkelerinde satışa çıkarıldığını unutmayalım. Yeni üretilecek cihaz, kutudan Android O işletim sistemiyle çıkacak. 3GB RAM kapasitesi barındıracak cihazda, önceki folder serisinin özelliklerini çok rahat görebiliriz. Folder 2 modeli, yine büyük ihtimalle Türkiye pazarlarına giriş yapamayacak. Samsung cephesinde köklü bir karar alınırsa, bu durum değişiklik gösterebilir. Cihaz henüz yeni onay aldığı için, detaylı bilgiler bilinmiyor. Cihazın fiyatı, net özellikleri ve ne zaman satışa sunulacağı, önümüzdeki günlerde belli olacak.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir