QNB Finansbank Çay ve Temizlik Personeli Alımı – QNB Finansbank İş İlanı 2019

QNB Finansbank, uzun zamandan beri müşteri kitlesini arttırmaya devam ediyor. Özellikle havale ve eft gibi ücretlerin önüne geçen QNB Finansbank, bu tip avantajlara daha fazla yer verdiği için, müşteri kitlesini rahatça arttırmayı başardı. Aynı zamanda müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek isteyen banka, yeni dönemde personel alımları yapacak. Şuan için QNB Finansbank’ın temizlik personeli ve çay personeli alımı yapacağını biliyoruz. Peki bakalım bu alımlar nasıl yapılacak?

QNB Finansbank Temizlik Personeli Alımı

QNB Finansbank, sadece yaptığı kampanyalarla müşterilerini düşünmüyor. Bankaya kadar gelen müşteriler, işlemlerini daha güzel ve temiz bir ortamda gerçekleştirsin diye, banka yeni personel alımları gerçekleştirecek. Şubelerinin daima temiz ve bakımlı olmasını isteyen banka, bu alanda çalışacak personeller alacak. Yoğun bir tempoda çalışabilecek ve temizlik konusunda titiz olabilecek herkes, bankanın iş ilanına internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir.

QNB Finansbank Çay Personeli Alımı

Her dönem yeni iş alanlarında personeli alımı gerçekleştiren QNB Finansbank, sadece temizlik personeli alımı da yapmayacak. Müşterilerine ikramda bulunmak isteyen banka, çay personeli alımı da yapacak. İşi uzayan, danışma masasında bekleyen veya normal sıra bekleyen müşterilere çay, kahve ve su gibi ikramlarda bulunabilecek çay personelleri alınacak. Bu konuda kendinize güveniyorsanız ve yoğun bir tempoda çalışabileceğinize inanıyorsanız, bankanın internet sitesine girerek ön başvuruda bulunabilirsiniz. Ön başvurunuz değerlendirilirse, mülakata çağrılırsınız. Mülakatınız da başarılı geçerse, işinize başlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın

Benzer Yazılara Göz Atın...

4 Responses

 1. Güzel kızlar dedi ki:

  Kınamak veya eleştirmek istemem ama bu bankalara girmek için kasan kişileri bazen anlayamıyorum. Ya bankaya girmek için bir sürü sınav ve mülakattan geçiliyor. Verdikleri ücretler ise öyle süper lüks yaşantısına geçirten paralar değil. İnsanlar neden bankalara kapak atmak istiyor onu da anlamış değilim. Diğer özel sektördeki işlere göre daha stresli ve daha az kazanç var görüyorum. Aceba yan haklar ve sosyal haklar için mi tercih ediliyor bu kadar anlamış değilim.

 2. Arzu Ekşi dedi ki:

  Ïş bankalarının farklı şubelerinde çalıştım.işte deneyimin var referanslarım var kendime güveniyorum.finanns banka devam etmek istoyorum

 3. Arzu ekşi dedi ki:

  Ïs bankalarının farklı şubelerinde çalıştım.bu işte deneyimin ve referanslarım var finans bankla çalışmak istiyorum.

 4. Meral başin dedi ki:

  Bu işte deneyimliyim daha önce şeker bankta çaycılık yaptım referansım var. Qnb finansbankta çalışmak istiyorum dönuş sağlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir