NT Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Ülkemizde teknoloji, kitap ve kırtasiye alanında faaliyet göstermeyi başaran NT, diğer firmalara göre çok fazla tutulmasa da son zamanlarda güzel gelişmeler göstermeye başladı. Alanlarını daha da genişleten ve yeni çalışmalar yapmayı başaran firma, satış potansiyelini de yükseltmeye başladı. Peki NT firmasında çalışmak isteyen personeller ne gibi şartlarla ve ne kadar maaşlarla karşılaşabilecekler?

NT Çalışma Şartları

NT firmasında çalışmaya başlayan personeller günlük en az 10 saat çalışıyorlar. Aynı zamanda vardiyalı bir sistemle çalışan NT firması, haftalık olarak vardiya değiştiriyor. Çalışanlarına haftada bir gün izin veren firma, bir yılını dolduran personellerine de yıllık izin hakkı tanıyor. Ayrıca belirtelim ki resmi tatiller dışında fazla çalıştığınız zaman herhangi bir prim ücreti alamıyorsunuz. Şartlara bakılırsa çalışma alanı da oldukça rahat diyebiliriz.

NT Maaşları

NT firmasında yeni işe başlayan personeller asgari ücretin yaklaşık %20 fazlası maaş alıyor. Ayrıca şirketin belirlemiş olduğu miktarlarda da multinet/ticket kartlarına ek ücret alabiliyorsunuz. Tabii ki ödeme sistemleri de personellerin çalışma deneyimine dayanabiliyor diyebiliriz. Yani sizden önce 5 yıl çalışmış bir personelle aynı maaşı almanız mümkün olmayacaktır.

Kısa sürede performansınızı yükseltip çalışmalarınıza devam edebilirseniz ve sorun çıkarmazsanız maaşınızda artış başlayabilir. Tabii ki bu durumu yine şirket yöneticileri belirliyor. Kısacası firma bünyesinde ne kadar fazla emek verirseniz, o kadar fazla tecrübe kazanırsınız ve maaşınızda da artışlar yaşanabilir.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir