Migros Part Time İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Migros gibi dev bir market zincirinin, daha önce normal çalışma şartlarını ve maaşlarını sizler için incelemiştik. Fakat gün içerisinde az vakti olan ve öğrenci olan arkadaşlarımız da, Migros firmasında part time şartlarda çalışabiliyor. Üstelik part time olarak belirlenen çalışma şartları, normal personellerin şartlarıyla hemen hemen aynı diyebiliriz. Sizin için incelediğimiz Migros part time çalışma şartlarını ve maaşlarını, sizlerle paylaşacağız. Bakalım Migros firması, part time personellerine ne gibi şartlar sağlıyor ve ne kadar maaş veriyor?

Migros Part Time Çalışma Şartları

Migros firmasında part time çalışan tüm personeller, hafta içinde 18:00 – 22:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Cumartesi günleri 15:00 – 22:00 arasında çalışan personeller, Pazar günleri ise 13:30 – 22:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Pazar günleri işe biraz erken geldiğiniz için 1 saatlik yemek molanız olur ve  bu yemeği şirketin yemekhanesinde yersiniz. Diğer günler ise size 15 dakikalık ufak bir çay molası verilebiliyor.

Ayrıca firmada sigortanız tam zamanlı yatıyor ve haftada bir gün izin hakkınız bulunuyor. Bunun yanı sıra firmada uzun süre çalışırsanız ve bu  süreç 1 yılı aşarsa, 14+2 günlük yıllık izninizi de alabiliyorsunuz.

Migros Part Time Maaşları

Migros firmasında çalışan part time personeller, asgari ücretin yarısını kazanmaktadır. Ayrıca personellere, alışveriş yapabilecekleri kart verilir ve bu kart sadece Migros mağazalarında geçerlidir. Verilecek kart ile kontör, sigara ve elektronik haricinde istediğiniz ürünleri alabiliyorsunuz.

Son olarak belirtelim ki, firma yol masraflarını da karşılıyor. Ayrıca her 3 ayda bir maaşınızın 3/1 oranını ikramiye olarak kazanabiliyorsunuz.

Kısacası firmada Maaş+Yemek+Yol gibi imkanlarla çalışmanız mümkün kılınıyor.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir