Media Markt İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Ülkemizin teknoloijk ürünler pazarlamasında öncü bir rol oynayan Media Markt, indirimleriyle sık sık ziyaret sebebi olabiliyor. Yaptığı kampanyalarla ve kaliteli ürün kartelasıyla beraber karşımızda olan ve yıllardan beri çeşitli bölgelerde hizmet vermeye devam eden Media Markt, bu aralar personel kadrosunu genişletmek ve yenilemek istiyor. Peki bakalım Media Markt gibi dev bir firmada çalışmak isteyen insanlarımız ne gibi şartlarla karşılaşacak ve ne kadar maaş alabilecek?

Media Markt Çalışma Şartları

Media Markt bünyesinde personellerin çalışma süreleri 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca belirlenen bu sürecin 1 saati yemek molası için kullanılırken, personellerin haftada bir gün izin hakların vardır. Firmada uzun zaman çalışmak istiyorsanız ve bir yıllık sürecinizi doldurduysanız, 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı da alabilirsiniz.

Firma yoğun olduğu zamanlarda, fazla çalışmanız istenebiliyor. Fazla çalışmanızın karşılığını da mesai ödemesi olarak alabiliyorsunuz. Ayrıca firma, personellerini haftalık değişen vardiya sistemiyle çalıştırıyor.

Media Markt Maaşları

Media Markt firmasında yeni işe başlayan personeller asgari ücretten %20 oranında daha fazla ücret kazanır. Lakin firmada kendinizi sevdirirseniz, bu ücret %70 oranlara kadar çıkabiliyor. Ayrıca firma şubesinde aylık belirlenen ciro aşılırsa, güzel prim oranları da kazanabilirsiniz.

Son olarak firmanın, personellerine özel olarak tahsis ettiği multinet benzeri kartlara her ay düzenli olarak yemek masraflarının yatırıldığını da belirtebiliriz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir