Mado İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Kahramanmaraş denilince aklımıza ilk gelen şeylerden birisi de hiç şüphesiz dondurmadır. Bu işi en iyi yapan şehirlerimizden birisi olan Kahramanmaraş, kendi bünyesinde Mado firmasını oluşturmuştur. Tabii ki şehir kendini tanıtmak amacıyla firma dahilinde birçok ilimize ulaşmış, hala da gelişmeye devam etmektedir. Gelişmesine nazaran Mado bünyesine yeni personeller arayan firma, bakalım personellerine ne gibi şartlar sağlayacak ve ne kadar maaş verecek?

Mado Çalışma Şartları

Mado firmasında personellerin çalışma süreleri günlük 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellere haftada bir gün izin veren firma, yılını dolduran personellerine de 14+2 günlük yıllık izin hakkı tanımaktadır.

Personellerin resmi tatiller dışında fazla çalışma durumları asla söz konusu değildir. Ayrıca bazı zamanlar yoğunluktan dolayı fazla çalışırsanız işe geç gelme veya işten erken ayrılma gibi durumlarla denkleştirmeleri alabiliyorsunuz.

Mado Maaşları

Mado firmasında öncelikle cafe personeli, mutfak şefi, tezgahtar, dondurmacı, pastacı, şube müdürü, misafir karşılama personeli, aşçı, bölge yöneticisi ve temizlik personelleri gibi rütbelerin bulunduğunu belirtelim.

Bu rütbeler arasında bulunan cafe personelleri, dondurmacılar ve temizlik personelleri asgari ücretle istihdam etmektedir. Diğer rütbelerde çalışan personellerin ise maaşları yıllık durumlarına ve deneyimlerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Son olarak Mado firmasında prim sisteminin bulunduğunu ve firmanın personellerinin yemek masraflarını karşıladığını da belirtebiliriz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir