LG G6 Plus ve LG G6 Pro Geliyor!

LG, yeni alt modellerini önümüzdeki ayın sonunda satışa sunabilecek. Yayımlanan bazı raporlara göre LG G6 Plus ve Pro modelleri, önümüzdeki ayda kullanıcılara merhaba diyecek. Peki LG G6 Plus ve G6 Pro, kullanıcılara hangi imkanları sunacak?

Gözle Görülür Farklar Olmayacak

LG G6 Plus ve G6 Pro modellerinde, gözle görülür farklar olmayacak. Yani iki alt model de, G6 modeline bire bir benzeyecek. Cihazların ikisinde de yine çokça eleştirilen Snapdragon 821 işlemci gücü kullanılacak. Yeni tanıtılacak olan cihazların, G6 modelinden ufak tefek farkları var. Gözle görülür veya çok büyük ölçüde değişen bir özellik şuan için görünmüyor.

Kablosuz Şarj Geliyor

LG G6 Plus, kablosuz şarj özelliğiyle beraber gelecek. Aynı zamanda 128 GB depolama birimiyle üretilecek olan cihaz, yaklaşık 890 dolardan alıcısını bekleyecek. 32 GB depolama alanı ile beraber gelecek olan G6 Pro ise, yaklaşık 700 dolardan kullanıcıları bekleyecek. Her iki cihazın ekranı, işlemcisi ve RAM gücü G6 modeliyle aynı olacak.

Satışlar Kore’den Başlayarak Yayılacak

Cihazlar, Haziran ayının sonunda pazarlardaki yerini alacak. Yalnız ürünler, tüm dünyaya kademeli olarak yayılacak. Cihaz, ilk olarak Güney Kore pazarlarında yerini alacak ve satışa uzak doğu ülkelerinden devam edilecek. Ufak bir zaman dilimi geçtikten sonra da G6 Pro ve G6 Plus, zamanla Türkiye pazarlarına bile girecek. Önümüzdeki ay gelişmeleri takip edebileceğiz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir