Instagram Hikaye Görüntüleme Hilesi Nasıl Yapılır?

Milyonlarca kullanıcısı olan ve resim paylaşma platformu olarak bilinen sosyal medya Instagram, günden güne kullanıcı kitlesini arttırmaya devam ediyor. Özellikle kullanıcılar, normal attıkları paylaşımın yanı sıra atılan hikayelere daha fazla önem verdikçe, bu hikaye görüntülemelerinin mutlaka yüksek olması gerekiyor. Peki Instagram hikaye görüntülememiz az ise, bu oranı nasıl arttırabiliriz?

Igtools net Sitesi Nasıl Kullanılıyor?

Instagram profilimize attığımız hikayeler, bazen anlamlı olabiliyor. Bu nedenle hikayenin daha fazla kişiye ulaşmasını istememiz de, gayet normaldir. Özellikle bu işlem için kullanacağımız Igtools altyapısı, size fazlasıyla yeterli olacak. Ayrıca attığınız Instagram hikayelerinde en az 1 adet hashtag barındırmanız çok daha iyi olacaktır.

Igtools sitesine girdiğiniz zaman, hikaye izlenmesi alabilmeniz için kesinlikle hesabınızın şifrenizi vermenize gerek kalmayacak. İgtools.net/story adresini tarayıcınızda açın ve profilinizin linkini siteye kopyalayın. Tek seferde yapacağınız işlemden sonra attığınız hikayeye 100 izlenme anında ulaşacaktır. Hikaye gönderimi tek seferlik 100 gönderim yapabiliyorsunuz. Uygulama sınırsız olduğu için her saat başı 100 adet gönderim yapabilirsiniz.

Hikayenizi profilinize attıktan sonra izlenme işlemine başlamadan önce kesinlikle profilinizi gizliden çıkarmalısınız. Aksi halde gizli profile izlenme gelmeyecektir ve yapılan işlemlerin tümü boşa çıkacaktır. Uygulama şuan sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir