Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar ve Çaylar

Birçok kadın büyük, dolgun ve yuvarlak şekle sahip olan göğüslere sahip olmak ister. Kimi kadın doğuştan bu şekilde olan göğüslere sahip olurken kimi kadında küçük göğüsler ile dünyaya gelmektedir. Fakat bu durumda göğüs büyütücü yağlar kadınların imdadına yetişmekte ve düzenli, dikkatli kullanımı sonucunda onlara bu konuda yardımcı olmayı başarmaktadır. Peki, göğüslerin daha büyük bir şekilde durmasını sağlayan göğüs büyütücü yağlar nelerdir? Kullanımı nasıldır? biraz göz atalım.

Lavanta Yağı ile Göğüs Büyütme

Özellikle göğüs büyütücü yağlar arasında sıkça tercih edilen lavanta yağı, kozmetik ürünler içerisinde de karşımıza çıkmayı başarmaktadır. Lavanta yağını çevrenizde bulunan herhangi bir aktardan temin ederek rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yatmadan önce akşamları göğsünüze hafif dokunuşlar ile birlikte masaj yaparak bu yağı uygulamanız yeterli olacaktır. Eğer ki bu yağı düzenli olarak her gün kullanırsanız kısa süre sonucunda etkisini fark edebilirsiniz.

Çörek Otu Yağı ile Göğüs Büyütme

Çörek otu yağı hem besin halinde hem de yağ şeklinde göğüs büyütücü yağlar arasında oldukça büyük bir öneme sahiptir. Özellikle çörek otu besin halinde tüketilirse göğüslerin büyük bir hale kavuşmasında daha etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda rezene çayının demi ile beraber çörek otu yağını karıştırıp göğsünüze uygularsanız da olumlu bir etki alabilirsiniz. Çörek otu yağını 1 ay boyunca her gece göğüslerinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bu yağ göğsün büyümesini sağladığı gibi aynı zamanda göğsün gerek duyduğu bakımı da oluşturacaktır.

Portakal Yağı ile Göğüs Büyütme

Portakal yağı, göğüs büyütücü yağlar arasında neredeyse en hızlı sonuca ulaşmayı sağlayan yağlardan bir tanesidir. Bu yağ göğsün kendisini daha rahat bir şekilde hissetmesini sağlamak ile birlikte aynı zamanda göğsün toparlanarak şekil kazanmasına da yardımcı olmayı başarmaktadır. Portakal yağını dilerseniz tek başına kullanabilir, dilerseniz de çörek otu ağı ya da isteğe bağlı olarak mersin yağı ile karıştırarak da kullanabilirsiniz. Bu karışımlar ile beraber portakal yağını kullanırsanız, bu yağın daha hızlı olacak şekilde göğsünüze etki etmesini sağlamış olursunuz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir