Galaxy S8 Karayip Korsanları Edisyonu Üretildi

Disney ve Samsung’un iş birliğiyle, yepyeni S8 modelleri yayınlandı. Samsung Galaxy S8 modelinin tüm dünyada yankı uyandırmasıyla beraber, Disney de Samsung ile iş birliği yaptı ve ortaya daha farklı bir konsept çıkardı. Geçtiğimiz günlerde S8 modelinin karayip korsanları edisyonu yayınlandı. Peki bu edisyonda, ne gibi farklılıklar yer alacak?

Cihaz Özel Bir Kutuda Geliyor

Karayip korsanlarını andıran bir sandıkla beraber, cihaza sahip olabiliyorsunuz. Dıştan baktığınızda korsanların altın sakladığı eski sandıklardan birini görebilirsiniz. Ayrıca sistemde değişiklik bekleyen kullanıcılara söyleyelim, edisyon farklı olsa da sistemsel bir değişiklik yer almıyor. Karayip korsanları edisyon ürününü aldığınızda, özel kutuyu açacaksınız ve karşınıza altın işlemeli iddialı bir korsan yüzüğü çıkacak. Aynı zamanda cihazın yanında piyasada az sayıda bulunan özel bir kılıf da gelecek. Bu kılıfla beraber cihazınız, çok farklı bir görünüme sahip olacak.

Koleksiyoncuların İlgisini Çekmek İçin Üretildi

Samsung Galaxy S8 modeline ait karayip korsanlı edisyon ürünler, sınırlı sayıda üretildi. Hem de bu sayede koleksiyoncuların da dikkati çekilecek. Koleksiyoncular için başarı sağlanmasa da, bu konsept kullanıcıların fazlaca dikkatini çekecek gibi görünüyor.

880 Dolar Fiyatı Var

S8 Karayip Korsanları edisyon ürününün, 880 Dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. Bu konsept, şimdilik sadece Çin’de satışa sunuldu. Eğer gereken ilgi yakalanırsa, bu konsept tüm dünyaya da yayılabilir. Önümüzdeki günlerde bu konu hakkında da gelişmeleri takip edeceğiz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir