Galaxy Note 8 Bambaşka Özelliklerle Geliyor

Samsung, yeni Galaxy Note 8 modelini önümüzdeki aylarda tanıtmayı hedefliyor. Bambaşka bir cihaz olacağına inanılan Note 8 modeli hakkında da olası özellikler baş göstermeye başladı. Peki Galaxy Note 8 modelinde, hangi özellikler bulunacak?

Yaz Aylarının Sonlarına Doğru Tanıtılacak

Samsung, Galaxy Note 8 modelinin yaz ayının sonlarına doğru tanıtmayı hedefliyor. Tabii ki bu zamana kadar da birkaç sızıntı meydana geldi. Sızıntı ve iddialara göre Samsung, telefon piyasasında yeni bir devrim yaratacak diyebiliriz.

İnce Ekran Çerçeveleri Kullanılacak

Note 8 modeli, 6.4 inçlik bir ekran kapasitesine sahip olacak. Ayrıca oval kenarlara sahip olacak cihazda, çerçeveler neredeyse yok olacak. Çünkü çerçeveler çok ince kullanılacak ve cihazda çerçeve kullanıldığı bile belli olmayacak. Ayrıca Note 8 ile, 4K videolar da oynatılabilecek.

Çift Arka Kamera Olacak

Note 8 modeli de çift arka kamera akımına ayak uydurmayı hedefliyor. Cihazda, çift arka kamera kullanılacak. Kamera kalitelerinin hangi derecede olacağı ise henüz belli değil. Önümüzdeki aylarda mutlaka açıklama gelecektir.

Parmak İzi Okuyucusu Geliyor

Note 8 modelinde parmak izi okuyucusu da olacak. Ancak sensör, cihazın arkasında veya alt kısmında bulunmayacak. Çünkü parmak izi okuyucusu cihazın ön kısmında bulunacak ve ekrana entegreli olacak gelecek. Bu durumda da fazla yer kaplanmamış olacak. Önümüzdeki günlerde daha farklı özellikler de belli olacak. Ayrıca cihazda daha da gelişmiş bir S-Pen kullanılacak.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir