Dominos Pizza İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Ülkemizin en büyük gıda perakende zincirlerinden birisi olan Dominos Pizza, gün geçtikçe yeni şubelerini açmaya ve gelişmeye devam ediyor. Kısa zamanda büyük bir gelişme sağlayan ve şubelerini tüm illerimizde açan firma, haliyle yoğunluktan dolayı yeni personeller de arıyor. Peki bakalım böylesine dev bir firma olan Dominos Pizza, personellerine hangi şartları sunacak ve ne kadar maaş verecek?

Dominos Pizza Çalışma Şartları

Dominos Pizza firmasında personellerin çalışma süreleri, 7.5 saat sınırının çok daha yukarısında yer alıyor. Personeller isterlerse günde 10 saat, isterlerse de 12 saat çalışabiliyor. Tabii ki sürelere göre verilen maaşlar da değişebiliyor. Ayrıca firmada haftada bir gün izin hakkınızın olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurursanız 14+2 günlük yıllık izin hakkınıza da sahip olabiliyorsunuz.

Firma yoğun olduğu zamanlarda fazla çalışmanız gerekebiliyor. Fakat bu çalışma sürenizi de mesai ödemesi olarak geri alabiliyorsunuz.

Dominos Pizza Maaşları

Dominos Pizza firmasında çalışma sürelerinin farklı olduğunu söylemiştik. Günde 10 saat sabit olarak çalışan personeller asgari ücretten %10 oranında daha fazla ücret alırlar. Ayrıca 12 saat çalışan personeller de %30 oranında daha fazla ücrete sahip olabiliyor.

Firma, personellerinin yemek masraflarını ödüyor ve güzel bir prim sistemiyle de çalışılıyor. Eğer işler ay boyunca iyi giderse, şubede çalışan personeller güzel prim oranlarıyla karşılaşabiliyor.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir