De Facto Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018

Yıllardan beri kalitesinden ve koleksiyonundan ödün vermeyen ve başarılı bir şekilde ülke potansiyelini devam ettiren De Facto, birçok insanımızın giyimi konusunda vazgeçilmezi oldu. Firma hakkında merak edilen bir diğer konu ise, firmanın çalışma şartları ve verdiği maaş miktarlarıdır. Siz de De Facto firmasında çalışmayı düşünüyorsanız ve bu sorulara cevap arıyorsanız, gelin birlikte De Facto firmasını araştırmaya başlayalım.

De Facto Çalışma Şartları

De Facto firmasında reyon personeli olarak çalışmaya başlıyorsunuz. İlk başlarda çalışmaya başladığınızda asgari ücret kadar maaş alıyorsunuz. Daha sonra kasiyer görevine geçebilmeniz için de, biraz tecrübe yapmanız gerekecek. Bu tecrübeyi de, reyon personeli olarak yapabilir, deneyiminizi arttırarak yükselişe de geçebilirsiniz. Haftalık yaklaşık 45 saat, günlük ise 8 saat çalışıyorsunuz. Çalışma saatlerinizin içerisine çay ve yemek molaları da dahil ediliyor. Ayrıca bir yılınızı doldurduğunuzda yıllık izin isteyebilir, haftalık olarak da 1 gün tatil yapabilirsiniz. Son olarak firmada özel günler haricinde mesai saatinin olmadığını da belirtelim.

De Facto Maaşlar

De Facto firmasında henüz yeni çalışmaya başladıysanız, ilk başlarda asgari ücret ve satışlardan prim alabilirsiniz. Daha sonra kendinizi geliştirirseniz, maaşınızda değişiklikler oluşabiliyor. Ayrıca De Facto, çalışanlarına yol ve yemek ücretini de ayrı olarak veriyor. Personellere verilen yemek parası da multinet aracılığıyla sağlanıyor.

Part time iş imkanlarına da sahip olan De Facto firmasını öğrenciler de değerlendirebilir. İş başvurusunda bulunabilmek için kariyer sitelerini takip edebilir, daha hızlı sonuç alabilmek için de firmanın herhangi bir şubesine giderek birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir