Carrefoursa İş Başvurusu, Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Carrefoursa gibi dev bir firmanın, daha önce normal çalışma şartlarını sizler için incelemiş ve yazmıştık. Bu sefer de firmanın kasiyer olarak çalışma şartları ve maaşları merak edilmeye başlandı. Biz de sizler için kasiyer şartlarını ve maaşlarını inceledik ve Carrefoursa firmasının kasiyer çalışanlarına da son derece olumlu bir ortam sunduğunu söyleyebiliyoruz. Peki bakalım Carrefoursa kasiyer çalışma şartları ve maaşları nasıl şekilleniyor?

Carrefoursa Kasiyer Çalışma Şartları

Carrefoursa firmasında kasiyerlerin günlük çalışma süreleri 8.30 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürecin 1.5 saati yemek ve çay molalarına ayrıldığı için personellerin aktif olarak çalışma süreleri 7 saat olacaktır. Bunun yanı sıra firmada çalışan kasiyer personeller, haftalık değişen vardiya sistemiyle de çalışmaktadır.

Ayrıca firmada haftada bir gün izin hakkınızın olabileceği gibi, 1 yıllık sürenizi doldurursanız yıllık izin hakkına da sahip olabilirsiniz.

Carrefoursa Kasiyer Maaşları

Firmanın ücret konusuna gelecek olursak, yeni işe başlayan kasiyerlerin asgari ücretten %10 oranında daha fazla ücret aldıklarını söyleyebiliriz. Ayrıca ekstralara bakacağımız zaman da ilk olarak maaşınızın %15’i kadar gıda yardımı da alabiliyorsunuz. Ayrıca her 3 ayda bir de çift maaş ikramiyesi alıyorsunuz ve Carrefoursa firmasının kasiyer personellerini ne kadar önemsediğini anlayabiliyorsunuz.

Kasada açık olan miktarlar da, gün boyu kasada oturan personellerin maaşlarından  kesilmektedir.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir