Bir Telefonda 2 WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır?

WhatsApp, hiç şüphesiz ki günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Daha önce aynı cihazda 2 farklı hesap kullanabilmek için araştırmalar yapmıştık. Bazı insanlarımız, geçmişteki araştırmaları ve yöntemleri görmemiş olabilir. Bu sefer tekrardan aynı cihazda 2 WhatsApp uygulaması kullanmayı anlatıyoruz ve bu adımları kolayca yapabiliyoruz. Peki bakalım bir telefonda 2 WhatsApp hesabı nasıl kullanılır?

Misafir Hesabı Oluşturun

Günümüzde Android telefonların çoğunda misafir hesabı oluşturabiliyoruz. Bu misafir hesabı, ana telefon hesabımızdan farklı bir kategoride olduğu için WhatsApp uygulamasını kullanabiliriz. Misafir hesabınızı oluşturduktan sonra misafir hesabını yeni bir e-posta aracılığıyla Google Play’e bağlamalısınız. Daha sonra markete girdiğinizde, yeni hesabınızda normal bir şekilde uygulamayı kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Parallel Space Uygulamasını İndirin

Parallel Space uygulaması, sosyal medya hesaplarınızı farklı alanlarda da kullanabilmeniz için size seçenekler sunan ücretsiz ve bir o kadar da kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamayı apk dosyası olarak indirdikten sonra kurulumunu yapın. Daha sonra karşınıza çıkan seçeneklerden WhatsApp’ın karşısında bulunan Ekle seçeneğine dokunun. Daha sonra program, kurulumu yaparken sizden adımları takip etmenizi isteyecektir. Adımları başarılı bir şekilde takip ettikten sonra uygulamayı kurarak, Parallel Space altyapısında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu iki yöntemden en az birini kullanarak, kolaylıkla telefonunuzda 2 WhatsApp hesabı yönetebileceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir