Bim Part Time Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Ülkemizde mağazalarının artışıyla ve uygun fiyatlarıyla insanlarımızın en çok tercih ettiği market zincirlerinden biri olan Bim, alanının genişlemesiyle beraber yeni personellere de ihtiyaç duyuyor. Bünyesinde çalıştıracağı personellerine part time iş imkanı sunan Bim, özellikle öğrenci insanlar tarafından da tercih edilebilir. Peki Bim’de part time çalışma şartları nedir ve maaşları ne kadardır?

Bim Part Time Çalışma Şartları

Bim, part time personel alımını kısmen durdurabiliyor ve sürecin ilerlemesini daha da uzatabiliyor. Bu durum, şirket politikasından dolayı meydana geliyor. Aynı zamanda çalışma saatleri, şirket müdürü tarafında sıkça değiştirilebilir. Fakat siz başvuru sırasında öğrenci olduğunuzu ve çalışabileceğiniz saatleri belirtirseniz, size özel çalışma programı da hazırlanabilir. Part time çalışan olarak izin günlerinizin ve ek çalışma saatlerinizin bilgisini de en sağlıklı şekilde müdürünüzle konuşarak alabilirsiniz. Markette çalışmak, oldukça zor bir görevdir. İş sirkülasyonuna ve işin hızına mutlaka ayak uydurmak zorundasınız. Kısacası yoğun ve tempolu bir iş olduğunu söyleyebiliriz.

Bim Part Time Maaşları

Bim part time maaşları, tamamen sizin çalışma saatlerinize göre değişen bir durumdur. Fakat maaşların miktarı ve yatacağı gün kesin olarak bellidir. Aynı zamanda işe yeni girdiyseniz, aşağı yukarı asgari ücretin yarısı bir maaş alırsınız. Ayrıca yan haklardan olan sigorta, yemek, ve prim gibi etmenlerden de faydalanabilirsiniz.

Bim Part Time İş Başvurusu

Başvurunuzu, Bim’in online sisteminden yapabilirsiniz. Ayrıca kariyer sitelerine göz atabilir, Bim şubelerinden birine de gidebilirsiniz. Başvurunuzu ne şekilde yaparsanız yapın sabırlı olmanızda fayda var. Çünkü başvuru değerlendirme süreci bazen uzun tutulabiliyor.

 

 

 

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir