Bim İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Marketler zincirleri arasından en uygun fiyatlısı şüphesiz ki Bim şubeleridir. Yıllardan beri ülkemizde hizmet veren firma, kısa sürede Türkiye genelinde yüzlerce şubesini açmıştır. Uygun ve hesaplı alışveriş yapmak isteyen öğrencilerimiz, memurlarımız ve ev hanımları ilk olarak Bim şubelerine uğramaktadır. Buna nazaran firma da son dönemlerde yeni şubelerini açmaya hazırlanıyor. Bu bünyede çalışmak isteyen insanlarımız ise firmanın çalışma şartlarını ve maaşlarını merak ediyor. Bakalım firmada çalışacak olan personeller hangi şartlarla karşılaşacak ve ne kadar maaş alacak?

Bim Çalışma Şartları

Bim bünyesinde personellerin günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca haftada bir gün izin hakları olabildiği gibi, 1 yıllık süresini dolduran personellerin de 14+2 günlük yıllık izin hakları bulunmaktadır.

Firma yoğun dönemler geçirdiği zaman, fazla çalışmanız söz konusu olabilir. Firmada fazla çalışsanız da emekleriniz göz ardı edilmez ve bünyede bir denkleştirme yapılarak çalışılan süre personele iade edilir.

Bim Maaşları

Bim firmasında maaşlar, sabit tutulmamakla beraber rütbelere göre de değişiklik gösterir. Firmada 3 rütbe vardır ve bu rütbelerin maaşları farklıdır. Peki bakalım hangi rütbe ne kadar maaş alır?

Mağaza Sorumluları: 2.250 – 2.750 TL arasında maaş alırlar. Firmadaki en yüksek maaş, sorumlulara aittir.

Mağaza Sorumlusu Yardımcısı: 2.000 – 2.500 TL arasında maaş alırlar.

Personel: 1.700 – 1.900 TL aralığında maaş alırlar.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir