Apple Watch Farklı Tasarımlar İle Gelebilir

Apple’ın eylül ayı civarında yeni iPhone’lar ile beraber başka yeni ürünleri de tanıtması beklentiler arasında. Apple Watch 3 adıyla söylenen yeni akıllı saat de beklentiler arasında olan ürünlerden. Bu saatle ilgili şekilde yapılan söylentiler de yavaş yavaş gündemde yer bulmaya başlıyor.

Yeni model Apple Watch’un yerleşik bir LTE bağlantısını da içerisinde barındıracağını ve telefona hiç bir şekilde ihtiyaç duyulmadan, çalışabileceğine dair bilgiler kısa süre önce gündem konusu olmuştu. Şimdilerde ise akıllı saatin özelliklerinden daha farklı bir görünüme sahip olabileceği tahminler arasında. Apple ürünleri üzerine yapmış olduğu tahmin ve düşünceler ile tanınan isim John Gruber, yeni Apple Watch’un çok farklı bir tasarıma sahip olacağını ileri sürdü.

Yuvarlak bir Apple Watch, milyonlarca kişi tarafından beklenen bir özellik. Dolayısıyla Gruber’in iddiası aklımıza direk olarak yuvarlak ekranlı Apple Watch 3’ü getirmesini sağlıyor. Ancak piysasada yer alan kare ekranın tasarımında değişikliğe gidilmesi de olabilecek yenilikler arasındadır. Gruber’in iddiası akıllara soru işaretlerini getirse de, gerçekliği konusunda herhangi bir net bilgiye sahip değiliz. Apple Watch kullanıcıları, Apple’den gelecek haberi bekliyor.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir