Apple iOS 11 Yazılıma Göre En Üst iPhone’nin Adı iPhone X Olacak Diye Duyurdu!

Apple son Amiral gemisi diye tabir edilen İphone 8’ i satışa çıkartmaya hazırlanırken İphone ‘nin 10. Yıl kutlaması şerefine İphone X adında özel bir model çıkartacağını söyledi. Apple gerekli bir açıklama yapmamış olmakla beraber çıkan sızıntı haberler arasında İphone X cihazının İphone 8 olduğuna dair bilgiler bulunmaktadır.

Verilen bilgilere göre Apple en üst model telefonu iPhone X adıyla çıkaracak. Tabii ki sızan İOS 11 Golden Master yazılımı uygulamasında yer alan durum gerçeklik gösteriyorsa eğer. Steven Troughton-Smith adlı iOS yazılımcısı D22 kod adıyla anılan ve çerçevesiz ekrana sahip İphone X ile ilgili bazı referansları keşfetti. Bu sayede ilk kez Apple’nin iPhone’ un 10. yılını işaret eden özel bir isme sahip cihaz çıkarmayı düşündüğü İphone X haberleri arasında yer almaktadır.

Apple İphone X cihazında S adlandırmasını kullanmayacağını ve OLED ekranı taşıyan modeller çıkarabileceğini görebiliriz. Bu haberler Apple’ nin Salı günü düzenleyeceği 10. Yıl kutlamasından sonra netlik sağlayacaktır.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir