Anfa Güvenlik İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

İlk başlarda Ankara merkezli olarak hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede kendi çevresini başarılı bir şekilde genişleten Anfa Güvenlik firması, kısa zamanda tüm iş yerlerinin gözdesi olmayı başarmıştır. Ankara merkezli olmasına rağmen 81 ilden de müşteri memnuniyeti yakalayan firma, son derece özenli ve titiz çalışmaktadır. Buna nazaran personel seçiminde de titiz davranan firma, şu sıralar yine personel arayışı içerisine girmiş diyebiliriz. Peki Anfa Güvenlik firmasında çalışmak isteyen personeller ne gibi şartlarla karşılaşabilir ve ne kadar maaş alabilirler?

Anfa Güvenlik Çalışma Şartları

Anfa Güvenlik firmasında iki türlü çalışma seçeneği bulunmaktadır. İşe giren personeller isterlerse günde 8 saat çalışabilirler. Buna uygun olmayan personeller ise 12 saat çalışıp 24 saat dinlenebilir, 24 saat çalışıp 48 saat dinlenebilirler. Bu durum tamamen personel ve firma arasında geçen bir durumdan ibarettir. Ayrıca firmada çalışan personeller haftada bir gün izin hakkına da sahiptir. Eğer firmada bir yıllık çalışma sürenizi doldurduysanız, 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı da talep edebilirsiniz.

Anfa Güvenlik Maaşları

Anfa Güvenlik firmasında iki tip personel sınıfı bulunmaktadır. Bu personel sınıfları kadrolu ve kadrosuz olarak ifade edilebilir. Çalışma durumları eşit olarak görünse de, iki personel sınıfının da maaş farkı oldukça fazladır. Kadrolu personeller 3.000 TL maaş alırken, kadrosuz personeller 1.500 TL maaş alabilmektedir. Firmanın kadrolu personel seçmesi de, kendi içerisinde yaptığı bir sınav sonucunda gerçekleşmektedir. (Yazılan ücretler örnektir.)

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir