2019 Volvo V60 Cross Country Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 senesinin en trend olacak otomobil modelleri arasında gösterilen 2019 Volvo V60 Cross Country model araçlar, otomobil severlerin hayallerini süslemeye devam ediyor. Özelliklerinin ve tanıtımlarının yapılmasının merakla beklendiği otomobilin tanıtımı görkemli bir araba fuarında yakın bir tarih öncesinde yapılmıştı.

Görücüye çıkan otomobil mükemmel ötesi tasarımı ve harika kaplamasıyla göz kamaştırdı. İsveç’te Volvo markası tarafından üretimi gerçekleştirilen bu aracın gerek iç dizaynı gerekse dış dizaynı üzerinde oldukça çalışıldığını göstermektedir. Araç severler takipçiler tarafından en merak edilen konuların başında şüphesiz 2019 Volvo v60 cross country fiyatı gelmektedir. 2019 tarihinin ilk yarısının başlarında piyasaya sürülecek olan otomobilin Avrupa ve Amerika satış fiyatı netleşti.

2019 Volvo V60 Cross Country Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Volvo V60 Cross Country Genel Özellikleri

2019 Volvo v60 Cross Country genel özellikleri açısından ele alındığında oldukça tatmin eden özelliklere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Bu model otomobillerin üretiminde tamamen çelik malzeme kullanılmış olup, araç dayanıklılık ve güvenlik yönünden oldukça üst seviyededir. Aracın tüm aksamları en son teknoloji malzemelerle dizayn edilmiş olmakla birlikte, güven konusunda endişe duyan yolcu ve sürücülere tam bir emniyet sunmaktadır. Öte yandan 2019 Volvo V60 Cross Country’nin dört çeker olup, arka stop lambaları ve ön far sistemleri ile birlikte harika bir aydınlatma sistemine sahip olma özelliği göstermektedir. 2 litre kapasitesinde silindir biçiminde bir motora sahip olan bu otomobile aynı zamanda tubo şarj sistemi de eklenmiştir.

2019 Volvo V60 Cross Country Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Volvo V60 Cross Country Teknik Özellikleri

2019 Volvo V60 Cross Country teknik özellikleri açısından oldukça işlevsel özelliklerle donatılmış olan bu otomobil, kullanıcılarına oldukça yarar sağlayan özellikler sağlamaktadır. Engebeli ve arazi şartlarının zor olduğu yerler için tam donanımlı nitelikte olan araç, yokuş iniş desteği, şehir içi otomatik fren sistemi, özel arazi mod seçenekleri ve şerit takip asistanı gibi özelliklerle donatılmıştır. Diğer bir yandan bu model otomobil, aktif güvenlik sistemleri ile birlikte kullanıcısına güvenlikli bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Aynı zamanda aracın elektronik kontrol sistemine Android auto ile apple autoplay hizmetleri de ilave edilmiştir.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir