2019 Porsche Panamera GTS Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Porsche Panamera GTS Alınır mı?

Yılın en çok beklenen otomobiller listesinin başında yer almakta olan 2019 Porsche Panamera GTS model araçlar, yenilenen kasası ve özellikleri ile araç severler içi ilgi odağı olmaya devam ediyor. Önceki sürümlerine göre daha büyük bir kasa yapısına sahip olan bu model araçların teknik özellikler bakımından oldukça avantajlı özelliklere sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Güncellenmiş güvenlik sistemiyle araç sahiplerine güvenli bir sürüş deneyimi yaşatan 2019 Porsche Panamera GTS geçtiğimiz ay tanıtım lansmanı yapıldı. Yapılan tanıtım lansmanı, yılın en çok görücüye çıkması beklenen araç için oldukça başarılı bulundu. Gerçekleştirilen tanıtım lansmanında 2019 Porsche Panamera GTS fiyatı hakkında bilgi vermekten kaçınıldı. Ancak bu model araçların Türkiye satış fiyatı 3 milyon dolaylarında olması beklenmekte.

2019 Porsche Panamera GTS Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Porsche Panamera GTS Genel Özellikleri

2019 Porsche Panamera GTS genel özellikleri açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip olan otomobiller, müthiş bir aerodinamik görüntüye sahiptir. Bunun yanı sıra 20 inç uzunluğundan jantları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Porsche’un en son model otomobillerin yan etekleri tamamen yenilenmiş karakterdedir.

Yenilenen kasasıyla oldukça şık bir görünüme kavuşan bu model otomobiller, aynı zamanda direksiyon simidi etrafındaki detaylarıyla dikkatleri üzerine çekmekte. Ayrıca led marks far sistemi ile kullanıcısına muhteşem bir aydınlatma imkanı sağlamaktadır. Araç içerisinde yer alan canlıları tespit edebilen termal kamera sistemi ise güvenlik açısından araç sahibine müthiş bir rahatlama sağlayacak. 2019 Porsche Panamera GTS model araçların net ağırlığı ise 1995 kilogram olarak açıklandı.

2019 Porsche Panamera GTS Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Porsche Panamera GTS Teknik Özellikleri

2019 Porsche Panamera GTS teknik özellikleri bakımından da oldukça zengin bir yapıdadır. 4 litre kapasitede benzinli motora sahip olan bu araçlar aynı zamanda V8 biturbo motor özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmakta. Saatte 100 km hıza ise 4,1 saniyede çıkan 2019 Porsche Panamera GTS model otomobillerin en fazla yapabildiği hız ise 292 kilometre / saat olarak tespit edilmiştir. Yakıt anlamında da oldukça cömert olan otomobil, 100 kilometre mesafede yaklaşık olarak 10 litre benzin tüketmektedir.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir