2019 Nissan Note e-Power Nismo S Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Nissan Note e-Power Nismo S Alınır mı?

Japon otomotiv devi tarafından üretilen 2019 Nissan Note e-Power Nismo S model otomobiller gerek dizayn açısından gerek ise donanım açısından oldukça geniş kapsamlı özelliklere sahip bir otomobildir. Bu otomobiller geliştirilmiş yapay zeka modülüyle ve güçlü motor gücüne sahip olmasıyla araç sever kişilerin bir hayli ilgisini çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde bir otomobil fuarında tanıtımı yapılan bu araçların spor görünümü izleyenlerini büyüledi. Aracın iç ve dış tasarımı hakkında geniş bilgiler veren Japon otomotiv devi yetkilileri, araç severler tarafından merakla açıklanması beklenen 2019 Nissan Note e-Power Nismo S fiyatı konusunda açıklamada bulunmadı. Ancak bu otomobillerin önümüzdeki 2019’un başlarında sevenleri ile buluşturulması beklenmekte.

2019 Nissan Note e-Power Nismo S Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Nissan Note e-Power Nismo S Genel Özellikleri

2019 Nissan Note e-Power Nismo S genel özellikleri açısından oldukça şık bir görünüme sahip olan otomobiller, araç severlerin bir otomobilden bekleyebileceği tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. 4 teker çekiş gücüne sahip bir araç olarak tasarlanan 2019 Nissan Note e-Power Nismo S model araçlar, önceki modellerine göre daha üstün bir teknoloji ile inove edilmiş olup, güncellenen motoruyla uzun mesafe sürücüler için geliştirilmiş birçok özelliğe sahiptir.

Yokohoma marka lastik türüne sahip olan bu araçlar, 16 inç uzunluğundaki arka farları ve stop lambaları ile etkili bir far sistemine ev sahipliği yapmaktadır. İç tasarım olarak da oldukça başarılı bir sunuş sağlayan 2019 Nissan Note e-Power Nismo S otomobilleri gerek sportif, konforlu koltuk takımları, direksiyon etrafında yer alan renk detaylarıyla kullanıcısına keyifli bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

2019 Nissan Note e-Power Nismo S Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Nissan Note e-Power Nismo S Teknik Özellikleri

2019 Nissan Note e-Power Nismo S teknik özellikleri bakımından da oldukça fazla detaya sahip bir otomobil modelidir. Sessiz çalışan bir motora sahip olan bu araçlar, 135 beygir gücünde olmakla birlikte aynı zamanda 320 nm tork motor gücüne sahiptir. Diğer bir taraftan Nissan’ın üreticisi olduğu bu model otomobiller yenilenen hibrit sistemi ve elektrikli ünite mekanizması ile motor hacmi için daha fazla güç üretmekte ve yakıttan tasarruf sağlamaktadır.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir