2019 Mitsubishi L200 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Uzun yıllardan beri kullanıcıların gözünde tam bir off-road markası olan Mitsubishi, L200 modelini de her sene yenilemeye ve güçlendirmeye devam ediyor. Bu sefer de makyajlı bir kasa yapısıyla gelen Mitsubishi L200 modeli, 2019 yılına hazırlık yapmaya başladı. 2019 yılında kesin olarak satışına başlanacak olan makyajlı L200 modelini, sizler için inceledik. Peki bakalım yeni L200, kullanıcılara neler sunacak?

Mitsubishi L200 Makyajlı Kasa

Mitsubishi, daha önceki modeli olan L200 modelini makyajlı bir yapıyla tanıtmaya çalışacak. Araç hakkında herhangi bir özellik ve tasarım durumu bildirilmese de, kamuflajlı test modelinden bile bazı detayları anlayabiliyoruz. Öncelikle bu modelin 2019 serisine yandan baktığımız zaman, göze çarpan pek bir yenilik olmayacağını söyleyebiliriz.

Aracın ön kısmını ele aldığımız zaman, aracın daha keskin hatlara ve daha ince far oranına sahip olabileceğini anlıyoruz. Aynı zamanda ön tampon duruşu ve aracın genel duruşu, diğer modellere göre daha agresif bir yapıya sahip olacak.

Aracın iç kısmıyla veya teknik özellikleriyle alakalı net bilgiler açıklanmasa da, bazı beklentiler yer alıyor. Özellikle geri vites kamerası, çekiş güç kontrolü ve Android Auto gibi özellikler beklenirken, bu özelliklerin gerçekten araçta yer alıp almayacağı da merak konusu olmaya başladı.

Mitsubishi L200 Makyajlı Kasa Çıkış Tarihi

Araç, henüz kamuflajlı modeliyle test aşamasında yer alıyor. Bu nedenle çıkış tarihi net olarak bilinmese de, model ismi 2019 ile başladığı için kullanıcılar fazla beklemeyecek gibi görünüyor. Yani yeni araç, 2019 yılının ilk çeyreğinde görücüye çıkabilir.

Mitsubishi L200 Makyajlı Kasa Fiyatı

Mitsubishi L200 makyajlı kasa modelinin hiçbir özelliği belli olmadığı gibi, henüz aracın fiyat bilgisi de yer almıyor.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir