2019 Mini John Cooper Works Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Mini John Cooper Works Alınır mı?

Otomobil severlerin ilgisini çeken ve popüler otomobil markaları arasında gözde bir yer edinen Mini Cooper, geçtiğimiz Mart ayında yeni model John Cooper Works 2019 modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtım sırasında müthiş görüntüsü ve havalı tasarımıyla birçok katılımcının dikkatini çeken model, 2019 yılının başlarında satışa sunulacak. Merak uyandıran 2019 Mini John Cooper Works özellikleri fiyatı konusunda henüz bir açıklama yapılmasa da ilerleyen zamanlarda modelin satış fiyatı açıklanacak.

2019 Mini John Cooper Works Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Mini John Cooper Works Genel Özellikleri

Dünya’da ve ülkemizde çokça beğeni toplayan otomobil markası Mini Cooper 2019 Mini John Cooper Works özellikleri genel özellikleri hakkında takipçilerini aydınlattı. Gerçekleştirilen fuarda lansmana çıkan yeni model Mini Cooper Works, gerek tasarım özellikleri gerek donanımsal özellikleriyle kendine özgü tavrını ortaya koymayı başardı.

BMW’nin yapımını gerçekleştirdiği otomobilin, Avrupa pazarındaki kullanıcısına hitap edebilmek için egzoz emisyonu birkaç seviye düşürülmüş durumda. Emisyon üzerindeki yeniliklerinden ziyade dış tasarımındaki yeniliklerle ön plana çıkan 2019 Mini John Cooper Works, ön cephesindeki yeniliklerle kullanıcısını bekliyor.

Aracın ön bölümünde ızgara ve farlar siyah parlak bir görünümle birçok kişiyi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Aynı değişim stop kısmında led far sistemi ve 17 inç büyüklüğündeki jantla birlikte Union Jack tasarımına sahip olan ledli stop özelliğinde de gözlemlenmekte. Yeni model Mini John Cooper Works, S modeline benzer bir tasarıma sahip ancak yine de kendine özgü yenilikler taşıyor.

2019 Mini John Cooper Works Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Mini John Cooper Works Teknik Özellikleri

Yeni model 2019 Mini John Cooper Works özellikleri teknik özellikleri açısından hem donanımsal hem de tasarım hatlarıyla önceki Mini Cooper S modeliyle benzer özelliklere sahip bir model olma özelliği taşıyor. 6 ileri seviyede manuel şanzıman özelliğiyle kullanıcısının beklentilerini üst seviyede gözeten model, Mini Cooper hayranlarını büyük ölçüde memnun etmeye yetiyor.

Bu özellik sayesinde 0-100 kilometre/saat hızlanmayı 6,3 sn’de yapabilecek olan Mini John Cooper Works model otomobiller, 80-120 kilometre/saat hızlanmayı ise tamı tamına 5,6 sn’de yapabilme özelliğine sahip. 2,0 litrelik kapasitede turbo benzinli olmasının yanında 231 ps, 228 beygir gücü bulunmaktadır. Tüm özelliklerinin yanı sıra Euro 6d Temp standartlarına olması modeli ayrıcalıklı kılmaktadır.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir