2019 Isuzu D-Max Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – 209 Isuzu D-Max Alınır Mı?

Isuzu, D-Max serisini 2012 yılından beri geliştirerek günümüze kadar getirmeyi başardı. Gerek iç teknolojisiyle, gerekse dış tasarımıyla muazzam gelişmeler yakalamayı başaran Isuzu, genellikle dağ stil arabalar üretmeye çalışıyor. Bu alana yönelen Isuzu, işini de iyi yapıyor diyebiliriz. 2012 yılından bu yana geliştirilen D-Max modeli, bu sefer de 2019 serisiyle karşımıza geldi. Peki bakalım 2019 Isuzu D-Max, ne gibi yeniliklerle geliyor?

2019 Isuzu D-Max Özellikleri

13 farklı renk seçeneğiyle beraber karşımıza gelen D-Max serisi, dış kısımdan bakıldığında herhangi bir değişikliği belli etmiyor. Kasa durumunda firma tarafından herhangi bir değişiklik görünmüyor. Daha ihtişamlı bir görünüm elde etmek isteyen Isuzu, bu defa tüm kasaya krom kaplama yapmış. İç tasarımına pek fazla yönelmeyen firma, yine eski modellerindeki iç tasarımını kullanmış. Fakat iç dizayn ve tasarım aynı olsa da, yine de güvenlik ve konfor kesinlikle elden bırakılmamış.

Araç genişliğini yüksek tutan ve deri koltuklara önem veren Isuzu, yine 2019 modeliyle konforu size hissettirebilecek. Son haftalarda herkesin dilinde dolaşan 2019 Isuzu D-Max serisinin, şimdi de motor özelliklerine değineceğiz.

Isuzu D-Max modelleri, bildiğiniz üzere önceden 2,500 motor seçeneğiyle üretiliyordu. Bu defa motor seçeneği 1,900 litre olarak belirlenmiş. Araç, önceki 2,5 motor gücünü şimdi de 1,9 motorunda verebilecek. Araç, henüz 3600 devire geldiğinde 164 beygir güç üretebiliyor. Aynı zamanda yakıt konusunda da kullanıcısı üzmeyecek olan seri, 100 kilometrede 8,7 litre yakıt tüketimine sahip.

Bagaj kısmında ise 1 ton taşıma kapasitesi barındıran D-Max, 3.5 ton ağırlığına kadar da çekici görevi yapabiliyor. Özellikle 4×4 çekiş kuvvetine sahip olan araç gerek şanzıman ve gerekse motor gücüyle farklı paketlerde ortaya çıkıyor. Ticari anlamda bütçesi olan vatandaşlarımız, araçtan memnun kalabilirler. Bazı dönemlerde ortaya çıkan MTV indirimini takip ederek, önüne gelen her engelleri aşmayı başaracak olan bu araca, üretim fiyatına dahi sahip olabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir