2019 Fiat 595 Abarth Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Fiat 595 Abarth Alınır mı?

Otomobil piyasasının en önemli markaları arasında yer almakta olan Fiat otomotiv firması, herkes tarafından merakla beklenmekte olan 2019 Fiat 595 Abarth model otomobilleri görücüye çıkardı. Geçtiğimiz günlerde önemli bir otomobil tanıtım fuarında lansman gerçekleştiren Fiat yetkilileri bu model otomobilin gerek özellikleri gerekse araçla ilgili olarak merak edilen diğer konular hakkında açıklamalarda bulundu.

2019 yılının başında satışa sunulması beklenmekte olan bu otomobil hakkında araç severler tarafından en merak edilen konu ise 2019 Fiat 595 Abarth fiyatı konusu oldu. Ancak Fiat otomotiv şirketi yetkilileri hem aracın satış fiyatı konusunda hem de ne zaman piyasaya süreceği konusunda net bir açıklama yapmaktan kaçındı.

2019 Fiat 595 Abarth Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Fiat 595 Abarth Genel Özellikleri

2019 Fiat 595 Abarth genel özellikleri açısından tam bir tasarım harikası olarak ön plana çıkmaktadır. Şehir arabası görüntüsüyle birçok otomobil severin kalbini çalan bu otomobiller, genel özellikler bakımından oldukça işlevsel ve fonksiyonel özelliklere sahip. Üzerinde oldukça detaylı çalışılmış olan 2019 Fiat 595 Abarth model otomobillerin önceki sürümlerinden en önemli farkı oldukça üstün bir teknoloji ve güvenlik sistemiyle bezenmiş olmasıdır.

Fiyatının üretimini gerçekleştirmiş olduğu bu model otomobillerin 4 serisi bulunmaktadır. Öte yandan tasarım harikası olarak nitelendirilen bu otomobiller oldukça kompakt yapıda, ağırlık olarak ise hafiftir. Önceki sürümlerinden bir diğer önemli farkı ise çevik karakterde olması ve özelleştirme bakımından eşsiz bir imkan yaratmasıdır.

2019 Fiat 595 Abarth Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Fiat 595 Abarth Teknik Özellikleri

2019 Fiat 595 Abarth teknik özellikleri bakımından da oldukça kullanışlı ve fonksiyonel bir araç olarak göze çarpmaktadır. Bu model Fiat marka otomobiller performans ve teknik özellikler açısından kendine has özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

İç tasarım açısından oldukça konforlu bir araç olan 2019 Fiat 595 Abarth model otomobiller, Sport Button özelliği aracılığı ile kontrol sağlanabilen müthiş bir valf sistemine ve Record Monza Attivo türünde bir egzoza sahiptir. Spor düğmesine basarak egzoz valfini yükseltebilir, motoru çalıştırdığınız daha sert ve daha derinden gelen bir motor sesi elde edebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir