2019 Audi SQ2 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – 2019 Audi SQ2 Alınır mı?

Muhteşem dizaynı ve harika tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başaran 2019 Audi SQ2 model, üreticisi tarafından önümüzdeki yılın ilk yarısında satışa sunulması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Paris Teknoloji fuarında meraklıları ile buluşan 2019 Audi SQ2 tipi otomobil, özellikleri ile göz doldurmaktadır. Özellikle Audi severlerin dört gözle beklediği otomobil genel ve teknik özellikler açısından oldukça fonksiyonel ve işlevsel özellikleri sahip olma özelliği taşımaktadır. Diğer standart Audi model araçlardan oldukça güçlü bir motor gücüne sahip olan 2019 Audi SQ2 tipi otomobiller uzun yol sürücülerine oldukça iyi bir sürüş performansı göstermektedir.

Audi SQ2 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Audi SQ2 Genel Özellikleri

Audi meraklıları tarafından şüphesiz merakla beklenen konu, 2019 Audi SQ2 genel özellikleri konusudur. Bu bakımdan oldukça tatmin edici özellikleri içerisinde barındıran Audi Sq2 model araçlar, spor görünümü ve sürümünün en gelişmiş özellikte aracı olması nedeni ile meraklılarını büyülemektedir. Oldukça başarılı bir performans testi sonucu elde eden 2019 Audi SQ2, 300 HP gücünde bir motor gücüne haizdir.

Diğer bir taraftan 400 nmlik bir çekiş gücüne sahip olma özelliği gösteren bu model araçlar, sınıfının en üst düzey teknolojisi ile donatılmıştır. Satışa sunulması hevesle beklenen 2019 Audi SQ2 fiyatı konusunda ise, üretici firma açıklama yapmadı. Ancak önümüzdeki günler de otomotiv devi Audi’nin aracın fiyatı konusunda açıklama yapması beklenmektedir.

Audi SQ2 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2019 Audi SQ2 Teknik Özellikleri

2019 Audi SQ2 teknik özellikleri konusunda açıklamalarda bulunan Audi, aracın gerek iç dizaynı gerekse dış dizaynı hakkında bilgiler verdi. Gayet şık ve sportif görünüme sahip olan 2019 Audi SQ2 model otomobil aynı zamanda 18 ve 19 inç uzunluğunda metalik jantlara sahiptir. Bunun yanı sıra Audi’nin tasarladığı bu araçlar, sınıfının 20 mm alçak sürüş yüksekliğine sahip olması nedeniyle kullanıcısına keyifli bir sürüş hissi vermektedir. İhtişamlı ve göze hitap eden far ve arka stop lambaları mekanizmasına sahip olan 2019 Audi SQ2 tipi otomobiller, viraj içi dinamikleri harika sürüş performansı sağlamaktadır. Öte yandan araç, beş farklı sürüş moduna sahiptir.

Benzer Yazılara Göz Atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir